English Version

Czemu nie mogę od razu kupić niektórych książek?

Nie możesz kupić od razu tych książek, których mamy po jednym egzemplarzu. Taka książka znajduje się na półce w sklepie stacjonarnym i może być kupiona w tym samym czasie przez innego klienta. To jest główna przyczyna. Po prostu chcemy być pewni, że jeszcze mamy książke, którą zamierzasz kupisz 🙂 Jeżeli chcecie Państwo kupić taką książkę online – prosimy skontaktujcie się, podając nr ISBN a udostępnimy opcję zakupu dla Was.

Mogę dostać zdjęcia przedstawiające stan książki ?

Tak, z przyjemnością zrobimy zdjęcia i je wyślemy. Prosimy kontaktować się przez e-mail lub używając przycisku”make an enquiry”

Ile czasu minie zanim otrzymam książki?

Wyślemy je następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty. Przesyłka idzie do 48h (Pocztex48). W większości przypadków otrzymacie Państwo przesyłkę w ciągu 3 dni roboczych.

Czy będę otrzymywał jakikolwiek spam ?

Nie. Twoje dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celu poprawnego zrealizowania zamówienia lub odpowiedzi na nadesłane zapytania. Nie mamy newslettera ani nie wysyłamy jakichkolwiek informacji marketingowych na e-mail. Jeśli chcesz być informowany o nowościach prosimy – polub nasz profil na facebooku.