Christy Lefteri – Beekeeper of Aleppo, The[Shelves:43.0]

10,00 

Brak w magazynie

SKU: 9781838770013 Kategorie: , ,

Opis

Stan: Książka używana posiadająca normalne ślady użytkowania. Może zawierać dedykację lub być podpisana. Jeżeli chcesz otrzymać zdjęcie przedstawiające stan książki skontaktuj się z nami.
Condition: The book is used and has signs of normal use. Might contain a dedication or be signed. To obtain a real picture please contact us.
Autor/Author: Christy Lefteri
Tytuł/Title: Beekeeper of Aleppo, The
ISBN: 9781838770013
Data wydania/Publish date: 2020-02-01
Wydawnictwo/Publisher: Zaffre
Liczba stron/Number of pages: 384


The International Number One Bestseller, for readers of The Tattooist of Auschwitz and The Kite Runner.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Christy Lefteri – Beekeeper of Aleppo, The[Shelves:43.0]”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.