[New] Lech Szutowski – Poradnik Pilota Samolotowego

59,00 

Brak w magazynie

SKU: 9788391977941 Kategoria:

Opis

Stan: Książka Nowa, może posiadać niewielkie uszkodzenia powstałe podczas transportu z Anglii. / The Book is new. There might be minor defects made on the way from England., może posiadać niewielkie uszkodzenia powstałe podczas transportu z Anglii. / The Book is new. There might be minor defects made on the way from England.
Autor/Author: Lech Szutowski
Tytuł: Poradnik pilota samolotowego
ISBN: 9788391977941
Data wydania: 2007-01-01
Liczba stron: 520


Na zdjęciaciach powyżej znajdziecie Państwo spis treści.

Kilka słów Autora o przeznaczeniu Poradnika:

Niniejszy „Poradnik” jest rozwinięciem i uzupełnieniem tematyki zawartej w „Podręczniku pilota samolotowego” autorów Jerzego Domicza i Lecha Szutowskiego, wydanym w 1998 roku. „Poradnik” został napisany z myślą, aby jak najwięcej informacji praktycznych dostarczyć pilotom będącym w trakcie szkolenia, jak i pilotom wyszkolonym zdobywającym doświadczenie lotnicze.

Szeroko w „Poradniku” zastosowano słownictwo angielskie, które powinno także być przydatne w praktyce lotniczej każdego pilota.

Każdy rozdział „Poradnika” stanowi jak gdyby osobną całość. Sporo miejsca poświęcono lotom na samolotach wielosilnikowych.

Materiały zawarte w „Poradniku” dotyczące procedur wykonywania lotów służą tylko celom szkoleniowym – poglądowym i nie mogą być wykorzystywane do celów operacyjnych ze względu na ich ograniczoną aktualność obowiązywania.

Autor „Poradnika” dziękuje wszystkim osobom, których uwagi i pomoc przyczyniły się do powstania tego wydawnictwa. Zdając sobie sprawę z niedoskonałości opracowania, liczę także na wyrozumiałość kolegów pilotów, a wszystkie nadesłane uwagi będą z całą wnikliwością rozpatrywane i uwzględniane w przyszłości. „Poradnik” zawiera także testy pogrupowane wg typu licencji i uprawnień, które powinny umożliwić każdemu pilotowi dokonanie oceny własnej wiedzy przed przystąpieniem do egzaminów państwowych.

Intencją autora było, aby wiedza zawarta w „Poradniku” dała podstawę do pomyślnego zaliczenia odpowiednich sprawdzianów wiedzy wymaganej na określone rodzaje licencji i uprawnień do nich wpisywanych głównie w zakresie IFR oraz ME.

Życzę przede wszystkim, aby wykorzystanie „Poradnika” zwiększyło bezpieczeństwo lotów oraz pomogło w zakresie poprawnego przygotowania i wykonania każdego lotu.

Szczególne podziękowanie składam Agencji Ruchu Lotniczego za współpracę w tworzeniu „Poradnika”.

Lech Szutowski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „[New] Lech Szutowski – Poradnik Pilota Samolotowego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *