Skup

English Version

Skupujemy książki tylko po uprzednim kontakcie mailowym na adres team@thebooks.pl. Prosimy albo o listę ISBNów albo o zbiorcze zdjecie(a) na których widać tytuły. Nie wyceniamy książek na miejscu oraz nie negocjujemy cen. Dziękujemy za zrozumienie. Poniżej przedstawiamy szczegóły:

  1. Możecie Państwo sprawdzić jakich tytułów szukamy w tym Arkuszu Google. Jest niewielka szansa, że tytułami spoza listy też bylibyśmy zainteresowani.
  2. 95% książek z listy skupujemy po 5 zł. Za najbardziej pożądane tytuły takie jak Harry Potter czy niektóre książki biznesowe/popularnonaukowe oferujemy po 10 zł. Nie negocjujemy cen.
  3. Prosimy o upewnienie się, że książki są w dobrym stanie. Nie przyjmujemy egzemplarzy z luźnymi stronami, mocno zagiętymi rogami, z dużą ilością podkreślonego tekstu, mocno wygiętych, zalanych itp. Poniżej znajdziecie Państwo zdjęcia określające wg nas dopuszczalny/niedopuszczalny stan.
  4. Po uzgodnieniu ilości i cen, będziemy prosić o podpisanie umowy kupna sprzedaży i  dostarczenie jej wraz z książkami do naszego sklepu (może być też kurierem lub pocztą). Po ich otrzymaniu, wypłacimy pieniądze.

Jakich książek nie skupujemy:

  1.  W innych językach niż angielski.
  2. Poplamionych:
  3. Skrzywionych:
  4. Z zagiętymi rogami:
  5. Z luźnymi stronami:
  6. Pomazanych:

To wszystko. Dziękujemy za uwagę 🙂