Skup

English Version

W dwóch zdaniach: Jeżeli wyślecie nam Państwo na maila team@thebooks.pl spis ISBN'ów swoich książek,  to odpiszemy którymi będziemy zainteresowani i w jakiej cenie. To jest jedyny sposób, żeby coś nam sprzedać. Nie wyceniamy książek na miejscu oraz nie negocjujemy cen. Dziękujemy za zrozumienie. Poniżej przedstawiamy szczegóły:

 1. (Ten punkt jest opcjonalny ale pomocny) Można sprawdzić czy jesteśmy zainteresowani Twoją książką na dwa sposoby: Sprawdzić listę w tym arkuszu google albo wpisać ISBN w wyszukiwarce na naszej stronie internetowej. Jeśli zobaczą Państwo to co poniżej oznacza to, że jesteśmy zainteresowani zakupem. Numer ISBN jest najczęściej umieszczony obok kodu kreskowego.
 2. Prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail team@thebooks.pl listy nr ISBN które chcieliby Państwo sprzedać. Nie potrzebujemy żadnych innych danych. Możliwie szybko je zweryfikujemy i odpowiemy, które  byłyby dla nas interesujące. Pełną listę tytułów można sprawdzić we wspomnianym wyżej Arkuszu Google
 3. 95% książek skupujemy po 5 zł. Za najbardziej pożądane tytuły takie jak Harry Potter czy niektóre książki biznesowe/popularnonaukowe oferujemy po 10 zł. Nie negocjujemy cen.
 4. Prosimy o upewnienie się, że książki są w dobrym stanie. Nie przyjmujemy egzemplarzy z luźnymi stronami, mocno zagiętymi rogami, z dużą ilością podkreślonego tekstu, mocno wygiętych, zalanych itp. Poniżej znajdziecie Państwo zdjęcia określające wg nas dopuszczalny/niedopuszczalny stan.
 5. Po uzgodnieniu ilości i cen, będziemy prosić o podpisanie umowy kupna sprzedaży i  dostarczenie jej wraz z książkami do naszego sklepu (może być też kurierem lub pocztą). Po ich otrzymaniu, wypłacimy pieniądze.

Jakich książek nie skupujemy:

 1.  W innych językach niż angielski.
 2. Poplamionych:
 3. Skrzywionych:
 4. Z zagiętymi rogami:
 5. Z luźnymi stronami:
 6. Pomazanych:

To wszystko. Dziękujemy za uwagę 🙂